LORENNİ DECOR HAKKINDA

2010 yılında kurulan Lorenni Decor, sektöründe yenilikçi çizgisi ve deneyimi ile sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamızda çalışan uzman kadromuzla yaptığımız bütün işlerde, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefledik. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman firmamız için öncelik olmuştur. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini birinci sırada tutarak onların güvenini kazanmanın haklı sevincini yaşarız.

Sektöründe hizmet veren taahhüt ettiği işleri titizlikle ve büyük bir sorumlulukla yerine getirmekte olan firmamız, müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Anlaşma

İki taraf arasında yapılacak iş konusunda sözlü ve yazılı anlaşım sağlanır.

Tasarım

Tasarım departmanımızda müşterilerimize yeni ve yaratıcı tasarımlar sunulur.

Üretim

Üretimi yapılan tasarımlar, titizlikle yerinde montaj için hazırlanır.

Sonuçlandırma

Üretim aşamasından sonra, tasarıma uygun olarak titizlikle yerinde montajı yapılır.

VİZYONUMUZ:

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı dekorasyon firması olmak.

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak.

Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ:

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde;
bireye ve topluma saygılı, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Lorenni Decor müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
Değerlerimiz: Müşteri odaklı, Takım çalışmasına inanan. Dürüst ve şeffaf. Çalışanlarını sürekli geliştiren, Yenilikçi, Çevre ve topluma duyarlı, Dinamik, Yaratıcı.